Denizli Emlakçılar Meslek Odası

Denizli Emlakçılar Meslek Odası'na Hoşgeldiniz.

  • Türkçe

Başkanımız

Ürün Kategorileri

Başkanımız

Denizli, 28 Mart 1963 doğumluyum. ilk ve orta tahsilimi Denizli'de tamamladım. Denizli Endüstri Meslek Lisesi, Yapı Bölümünü bitirdikten sonra iki sene inşaat işlerinde çalıştım. Anadolu üniversitesi, iktisat Fakülltesi, Kamu Yönetim Bölümünden mezunum.

1956 Yılından beri tapu & emlak danışmanlığı yapan amcam ve babamın yanında 1982 Yılında emlakçılık mesleğine başladım.
01 Ocak 1984 tarihinde amcam ve babamdan devraldığım tapu & emlak danışmanlığı mesleğimi sürekli geliştirip kendimi yenileyerek vergi mükellefi olarak mesleğimi devam ettirmekteyim.

29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde mahalle sınırlarının değiştirilmesiyle kaldırılan Kuyupınar Mahallesinde dört yıl muhtarlık görevi yaptım.
2004 Yılında kurulan Denizli Emlakçılar Meslek Esnaf Odasının kurucu üyesiyim. 2006 yılında yapılan oda seçimlerinde Denizli Emlakçılar Meslek Esnaf Odası yönetim kurulu üyeliğine seçildim ve görevimi dört yıl yürüttüm.

23 Ocak 2010 tarihinde yapılan genel kurulda Denizli Emlakçılar Meslek Esnaf Odası başkanlığına seçildim ve 3 (üç) dönemden beri bu görevi yürütmekteyim.
TEMFED (Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu) denetim Kurulu başkanlığı; DESOP ( Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği) denetim kurulu başkanlığı;

S.S. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu üyeliği görevlerini sürdürmekteyim.